Rainy Mad Day

Hello world_

Mit is mondhatnk? Elg rgta foglalkozok blogolssal, blogspoton voltam jelen rgebben, de mgis gy rzem, hiba a sok v, most kezdtem csak bele igazn. Az oldalon a szemlyes knldsaim, elmlkedseim, lmnyeim mellett mg fejtegetek pr tmt, de leginkbb csak random dolgokat amik ppen eszemebe jutnak. Nem akarom megvltani a vilgot egyik bejegyzsemmel sem, nem akarom megmondani senkinek sem a tutit, egyszeren csak... kirni magambl a gondolataim. Valami ilyesmi cllal vagyok itt.

Navigci

Rainy Mood 】 【 Song of Storms

Aktulis

-

 

 

Vihar

Break In 2 The Night

 

Isten vjon minket.

Megszaladtam. rlt tempval. Ltszik is.

Az a nagy helyzet, hogy mostanban nem sok kedvem van brminek is nekillni. Neten is alig vagyok. Pedig annyi minden van betervezve... Gondoltam majd szpen lassan, de a szpen lassanbl az lett, hogy meh. Csak hagyjatok aludni. Ami mondjuk nem mostanban lesz. A htvgk is le vannak foglalva mostanban. Mozgalmas az let. Pedig az iskolnak is vge egyelre, eljtt a nyri sznet, szval lvezhetem. J, nem arrl van sz, lvezem is. Mr amennyire munka mellett lehet lvezni.

Aztn gy gondoltam, hogy ha mr van idm, befektetem valami kreatvkodsba. Legalbbis prblom beprselni valamerre. Jelen pillanatban a jtkomhoz rzek nagyobb lendletet ezzel egytt pedig azt hiszem elkezdhetem kidolgozni egy kisebb project krvonalait is. Amg a naaaaaagy, vekre szl munkt csinlom, taln ki tudok dobni egy kisebbet is t kzben. Ki tudja, majd megltjuk, attl fgg hogy lesz hozz id meg energia. De ha mr itt vagyok, akkor megprblom megfogalmazni, hogy a jtkos munkim hogyan llnak jelen pillanatban, mert az egyik srgi jtkos postom ta nagyon nagyot vltozott a vilg.

* Elszr is van az a project, amin mr vek ta dolgozom. Igazbl csak azrt, mert eddig mindig t kellett rni a trtnetet s megszaktsokkal dolgoztam rajta. Szval nem akart sszellni a kp, csak elz vben fekdtem r komolyabban a dologra. Azta megvan a forgatknyv (rtsd: a konkrt, jtkba bekerl prbeszdek) olyan 80%-ban, szval azt hiszem ezzel a felvel jl haladok magamhoz kpest. Ha a trtnet megvan, akkor onnantl mr egyszerbb a dolgom. Nem mondom, hogy knny lesz, de legalbb mr ezen nem kell gondolkodni meg agyalni, hogy logikus legyen. Elg nagy a trtnet s tbb szerepl is jtszik (sszesen 7 fszereplm van!), sok a mellk kldets s mellk szl is. Nem egyszer, de elengedni mr azt hiszem nem tudnm. Dolgozok rajta, mert csakazrtis. Mg ha a vgn nem is lesz belle semmi. Azrt... szeretnm ha lenne. Hoztam mutiba kpeket, hogy lsstok, tnyleg ltezik:

   

* Aztn ott van mg az a jtk kezdemny, amirl rgen bejegyzst is kaptatok. Nos, azta az fejldtt, de csak fejben. A jelenleg meglv jtknl valami nagyobbat akarok belle kihozni azrt, mert nem akarom gymond elpazarolni a karaktert meg az tleteket s kis, fl rs valamire. gy bellt vrlistra a project s majd t lesz dolgozva. Tbb karaktert vonok be s egy igazi krimit akarok belle kerekteni. Szeretem a krimit. Egyelre pihen ez a terv.

A harmadik s egyben legfrissebb tlethez rtnk. Azrt vettem elre ezt a jtk tervet, mert rvidre terveztem direkt. Nem akarom elhzni gyors, rvid s lnyegre tr akarok lenni vele, mgis egy olyan trtnetet tlalni, ami mg ha kicsit is, de emlkezetes tud maradni. Tudjtok, a dolgok, amiknek hamar vge van, de nagyot tnek. Vagy legalbb egy kicsit. Nekem az is elg. A lnyeg, hogy jelenleg ezen dolgozok amellett, amit elsnek emltettem, mert szeretnk kirakni egy rvid jtkot is. Mivel nemrg kezdtem el dolgozni rajta, gy szinte csak fejben vagyok meg. Megvan a trtnet, a karakterek, az ok-okozati sszefggsek s a vgek is.

Ja, s cmeket ne krdezzetek. Egyiknek sincs mg cme... Nem vagyok tl j a cm adsban... :'D

Ennl azrt tbb tervem van, de nem fogok mindbe belevgni egyszerre. Jelenleg gy llok jtk kszts tern, ersen a forgatknyvvel kell foglalkoznom, mert nem lesz bellem meg ebbl az egszbl semmi. Mikor az ember nagy vonalakban levzolja, hogy ez meg ez fog trtnni, akkor olyan szpen hangzik, meg olyan jl, aztn oda kell lni s vgig kell vezetni, hogy na akkor hogyan is jutunk el A pontbl B-be? ... Na, itt kezddik a problma, a kidolgozsnl.

Mivel vget rt az iskola, gondoltam nekillhatok egy sorozatnak, amit estnknt nzek majd. 1-2 rsz egy nap, gy szoktam. Miutn tbb, mint 1 ve hzom az Initial D folytatst, gy gondoltam legyen ez, elkezdtem a msodik vadot. Azaz Initial D Second Stage. St, be is fejeztem mr. Hm, mg mindig nincs kzm tvolrl sem az autkhoz, de mg mindig le tud ktni valamirt. Kezd egyre rdekesebb vlni a dolog, kvncsi vagyok mi lesz ebbl. Na meg... azok a versenyek az eurobeat dalokra tovbbra is valami eszmletlenek. Azrt nem gondoltam volna, hogy rzelegni fognak ebben a sorozatban, de tulajdonkppen rlk neki, hogy egy ilyen oldala is van s annak is, hogy szmomra emszthet mdon lett ez berakva. Azaz nem nylvers van. Igazn kvncsi vagyok, hogy a tovbbi vadokban hogyan fog alakulni a karakterek kapcsolata s persze az jabb s jabb tkzetekre a sofrk kztt.

Rajzols tern prblkozok.

1-2) Random csaj, de nem vagyok vele teljesen megelgedve. Plusz egy sznezett verzi rla. Msik. Azt hiszem most elszr prbltam meg normlisan hajat rajzolni. Taln sikerlt, taln nem, a lnyeg, hogy elrbb vagyok vele... Taln.

3) Szerencstlenkedseim a fkkal. Itt lthat az eddigi sszes prblkozsom arra, hogy rtelmes pixel ft rajzoljak. Ht nem jtt ssze. Ezzel mg ksrletezni kell, meg kell tanulnom, nekem szksgem lesz erre.

 

Ja, ha mr rajzok. Kicsit trlgettem kptrbl (modulkezel), gy elfordul, hogy a rgi, ezer ves bejegyzseimben mr nem tallhatak meg kpek. Eltntek! Mert... kitrltem ket, hm. Csak, hogy ne lepdjn meg senki, az direkt volt. Kis takarts nem rt nha.

Azt hiszem egyelre ennyit tudtam mondani. Igazbl ms tmm nincs is nagyon. Illetve lenne, de nem olyan, amit itt lernk. gyis csak panaszkods, azt meg megemsztem. Szval most zrok is.

- Yui

2020.06.28. 08:40, Yui Vissza a bloghoz
2 hozzszls
Utols hozzszlsokjabbak 1 KorbbiakLegels hozzszlsok
2020.07.22. 18:48
Yui

 

Szia!

Ksznm az ajnlst! :)

2020.07.22. 09:55
Don

Szia!

Ha szereted a rvid, de ts sztorikat, mint amit a jtkodhoz is keresel, ajnlom figyelmedbe "Veres Attila: jfli iskolk" s "Veres Attila: Odakint sttebb" novellagyjtemnyeit. Horror tmban van jpr furcsa sztorija, nhny Lovecraft/Cthulhu utnrzs.

dv: Don

Utols hozzszlsokjabbak 1 KorbbiakLegels hozzszlsok
 

* Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.