Rainy Mad Day

Hello world_

Mit is mondhatnk? Elg rgta foglalkozok blogolssal, blogspoton voltam jelen rgebben, de mgis gy rzem, hiba a sok v, most kezdtem csak bele igazn. Az oldalon a szemlyes knldsaim, elmlkedseim, lmnyeim mellett mg fejtegetek pr tmt, de leginkbb csak random dolgokat amik ppen eszemebe jutnak. Nem akarom megvltani a vilgot egyik bejegyzsemmel sem, nem akarom megmondani senkinek sem a tutit, egyszeren csak... kirni magambl a gondolataim. Valami ilyesmi cllal vagyok itt.

Navigci

Rainy Mood 】 【 Song of Storms

Aktulis

-

 

 

Vihar

Fuzzy Pickles!

 

Yep, elvesztem megint.
 
De meglettem.
 
Mondjuk nem mintha olyan sok dolog trtnt volna. Megint elvittek a megszokott helyemrl, hogy segtsek be egy msik irodban. Igazbl csak annyi bajom van ezzel, hogy ott tovbb kell bent maradni s nem rek olyan hamar haza, mint egybknt. Mire hazarek mr le van puszttva az agyam, rosszabbik esetben.
 
A legtbb idmet mostanban vgigjtszs rssal tltm. Megint elkapott a Mother fansg s a Mother 3 utn most nekiestem egy EarthBound (Mother 2) vgigjtszs megrsnak. Nem knny menet, azt el kell mondanom, de imdom. Ez a jtk sorozat... klnleges a szmomra. Igazbl tudnk rla rkat beszlni s oldalakat rni, vagy ppen a kett egytt. Mind a hrom rszrl persze. Ez a sorozat is azok kz a dolgok kz tartozik ami kpes felvidtani ha ppen nyomott vagyok s teljesen kikapcsol. Szval ilyesmivel foglalkozok mostansg idm nagy rszben. (VD spoiler)
 
De azrt mg a fejemben van, hogy visszatrek kicsit a Pokmon Sapphirehoz, mert mg vannak ott befejezetlen gyeim attl fggetlenl, hogy a jtkot lnyegben kijtszottam, mrmint a trtnet szempontjbl. (Champion lettem, emberek!) Meg ott van mg a flbehagyott Assassin's Creed 2 jtkmenetem, oh shit. ._. Kicsit elcssztam. Igen, gamer vagyok.
 
De kzben meg a fejemben van ezer dolog megint. Ezt megrni, azt lerajzolni, elolvasni, megcsinlni, VDre is kellene friss. Csak id kellene, energia gy rzem van r. Br pont rosszkor jtt ez a "tovbb bent kell maradnom" dolog, hmhm.
 
Olyan hlyesgeket lmodok mostansg. Vagyis nem hlyesg, csak... rdekes. Kezddtt minden egy anims lommal. Jobban mondva valami opening szereplet benne n meg muldoztam, hogy jaj, de j, meg de szp, meg de faszn van megoldva, a sznek is mennyire jl el vannak tallva, meg a karakterek belltsa, a zene... aztn felbredtem s... wtf? Annyira lnken ltek benne utna a kpek, mg most is pr jelenet amire emlkszem... Komolyan elgondolkodtam s komolyan rkerestem, de... komolyan el is keseredtem mikor rjttem, hogy nem... ez csak a fejemben ltezik. ettl fggetlenl gy megnznm. Illetve megnztem volna.
A kvetkezben meg valami pros szerepelt. Kt fick, valami akcira mentek egy stt, kihaltabb helyre... Passzolom, nem nztem eltte semmit xD Trtntek dolgok amikre mr nem emlkszem, de mikor felbrettem... ht akkor se nagyon emlkeztem, de egy valami megragadt: ez de j jtk tlet lenne! Habr most mr egyltaln nem is rmlik... Lnyegtelen.
s... megint felbukkant az az ember az lmomban aki rgebben is sokat szerepelt benne s mr pr ve nem tartom vele a kapcsolatot. Visszajr, vagy nemtom. Elmondhatn vgre mit akar.
 
Egy knyvbe is belekezdtem idkzben amit estnknt szoktam elszedni. ... gy belegondolva, ahhoz kpest azrt elgg sok dolgot csinlok egyszerre... hm. A mostani knyv: Rejt Jen - A megkerlt cirkl. Mikor anyuval felmentnk, hogy knyveket kutassunk a padlson, akkor lttam meg s mivel olvastam mr tle, gy magamhoz is vettem. Nem csaldtam. Kb a felnl tartok, eddig, viszont azt kell mondjam, hogy a Piszkos Fred, a kapitny kicsit jobban megfogott, mint ez. De tveds ne essk, ez is igazn szrakoztat, fel tudja dobni az embert. Ami most kell is. Tbbet majd akkor rla, ha kiolvastam.
 
A hten mg egy csom minden a fejemben volt, hogy le kellene rni, aztn ahogy haladtak a napok, egyre jobban gy voltam vele, hogy h, nem is olyan fontos. Mondjuk nem mintha ezek a fentiek olyan fontosak lettek volna, csak... Van ilyen. s... elfelejtettem bemenni a mvhzba... fail. Idben eszembe jut azrt ez is. Plusz kedvem lett dizit csinlni, hm.
 
 
- Yui
2017.10.06. 15:11, Yui Vissza a bloghoz
Mg nincs hozzszls.
 

Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Boldog újévet kívánunk nektek KONOHÁBÓL!!! | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós üzlethelyiség eladó 06209911123